0_Web_Насловна-слајдерБалканБалкан.ПорталСвет.Слајдер

Најмалку шестмина загинати во пожарите во Турција

Илјадници припадници на спасувачките служби веќе петти ден се обидуваат да ги изгаснат големите шумски пожари во Турција и да ги евакуираат туристите од летувалиштата

Back to top button
Close
Close