СветСвет.Слајдер

Најмалку шест цивили повредени во нов ракетен напад во Израел

Најмалку шест лица се повредени во ракетни напади во израелскиот град Ашкелон, соопштија израелските одбранбени сили на Твитер.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close