СветСвет.Слајдер

Најмалку петмина повредени во пукање во Индијанаполис

Најмалку пет лица се повредени во пукање во Индијанаполис, Индијана, САД, јави телевизијата Фокс 59, повикувајќи се на локалната полиција.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close