СветСвет.Слајдер

Најмалку петмина фудбалери загинаа при бомбашки напад во Сомалија

Најмалку пет фудбалери загинаа откако експлодира бомба поставена во автобусот со кој се превезувале до пристанишниот град Кисмајо

Back to top button
Close
Close