СветСвет.Слајдер

Најмалку пет лица загинаа во пожар на нафтена платформа во Мексикански Залив

Пет лица загинаа, шест се повредени, а двајца се водат како исчезнати во пожарот што изби во неделата на нафтена платформа во Мексиканскиот Залив

Back to top button
Close
Close