БалканСвет.Слајдер

Најмалку еден човек загина во поплавите во североисточна Романија

Обилниот дожд во изминатите 24 часа предизвика поплави во 12 окрузи во североисточна Романија, при што загина еден човек

Back to top button
Close
Close