0_Web_АктуелноSvet.SlajderСветСвет.Портал

Најмалку 3.000 медицински сестри починати од Ковид-19 во светот

Најмалку 3.000 медицински сестри починаа од Ковид-19 ширум светот, соопшти Меѓународниот совет на медицински сестри.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close