Svet.SlajderСветСвет.Портал

Најмалку 11 мигранти загинаа откако се преврти брод во близина на Тунис

Најмалку 11 мигранти од Африка загинаа откако бродот со кој патувале се преврти во близина на Тунис

Back to top button
Close
Close