Svet.SlajderСвет

Најмалку 10 луѓе загинаа при напад на исламистите во Нигерија

Повеќе од 10 луѓе, од кои седум војници вчера се убиени во Аџури, во нигериската држава Борно

Back to top button
Close
Close