0_Спорт.ПорталСпорт.СлајдерФудбал

Најлош старт на Арсенал во Англија од 1954 година

Актуелниот англиски шампион Манчестер сити го декласираше попладнево Арсенал со 5-0 (3-0) во рамки на првиот натпревар од 3. коло во Премиер лигата

Back to top button
Close
Close