СветСвет.Слајдер

На Хаити уапсени тројца полицајци под сомнение за вмешаност во атентатот на Моиз

Властите на Хаити уапсија најмалку тројца полицајци осомничени за вмешаност во убиството на претседателот на државата Жованел Моиз

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close