Svet.SlajderДописници СветЕвропаЕвропа.Портал

Најголемиот европски телевизиски канал ТФ1 го откажа емитувањето на вестите во 13 часот поради технички проблем

Најголемиот европски телевизиски канал – францускиот ТФ1 го откажа емитувањето на своите најгледани вести во 13 часот, откако идентификувал технички проблем, но не соопшти за каков проблем станува збор или дали е хакерски напад, јави дописникот на МИА

Back to top button
Close
Close