Дописници МКДХроникаХроника.Портал

Најдено 17-годишното девојче што беше пријавено дека се оддалечило од дома

Тетовската полиција го најде 17-годишното девојче кое беше пријавено од родителот дека се оддалечило од дома на 18 декември.  Таа била пронајдена на улица во градот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close