ОпштествоХроникаХроника.Портал

Најден починат 54-годишник во стан во Центар

На подрачјето во Центар во сопствениот стан вчеравечер бил пронајден починат А.К.(54), соопшти МВР.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close