0_Магазин.ПорталЗанимливости

Најчестите кошмари и нивното значење

Стоите на јавно место полно луѓе, кога одеднаш сфаќате дека сте целосно гол /-а. Кошмарот е често придружуван од поголема „публика“ целосно облечени луѓе, кои понекогаш и се смеат. Ова обично означува страв од откривање пред другите, т.е. нешто криете...

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close