0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

Најбогатите фудбалски екипи ќе загубат над две милијарди евра до крајот на сезоната 

Намалување на приходите за вкупно 2.2 милијарди евра ќе забележат најбогатите европски фудбалски клубови до крајот на актуелната сезона, како последица економските и општествените нарушувања предизвикани од пандемијата со Ковид-19

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close