БалканБалкан.ПорталДописници Свет

На Белградски саем и денеска километарска колона за вакцинација

И денеска за вакцинација на Белградскиот саем се формираа огромни редици од повеќе илјади граѓани за да се вакцинираат со вакцината на кинескиот производител Синофарм, јави дописникот на МИА од Белград.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close