ОпштествоХроникаХроника.Портал

На автопатот Скопје – Велес вчера изречени 44 санкции за брзо возење

На автопатот Скопје - Велес вчера биле изречени 44 санкции за брзо возење, информираат од Министерството за внатрешни работи.

Back to top button
Close
Close