0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderДописници СветПолитика

Најавено учество на Заев и Димитров на Делфи економскиот форум во Атина

Организаторите на Делфи економскиот форум информираа дека на овогодишното шесто издание на овој собир, што ќе се одржи од 10 до 15 мај, ќе учествуваат и премиерот Зоран Заев и вице-премиерот задолжен за европски прашања Никола Димитров, јави дописничката на МИА од Атина.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close