0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитикаХроникаХроника.Портал

На 2 март продолжува судењето за „27 април“, денеска сослушани сведоци на одбраната на Јанакиески

Судењето за организаторите на случувањата на 27 април 2017 година продолжува на 2 март, откако на денешно рочиште беа сослушани повеќе сведоци предложени од одбраната на Миле Јанакиески.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close