0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderПолитикаХроникаХроника.Портал

На 11 мај продолжува судењето за „Двојник“

Судењето за издавањето на пасоши за случајот „Двојник" против тројца обвинети продолжува на 11 мај.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close