0_Спорт.ПорталКошаркаСпорт

МЗТ Скопје и Работнички вториот „балон“ во АБА 2 ќе го играат во Бања Лука

Македонските кошаркарски прволигаши МЗТ Скопје и Работнички вториот турнир во регионалната АБА 2 лига ќе го играат во јануари следната година, во Бања Лука.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close