0_Спорт.ПорталКошарка

МЗТ Скопје го раскина договорот со Американецот Барнет

Доминез Барнет веќе не е член на МЗТ Скопје Аеродром, откако актуелниот македонски првак соопшти денеска оти договорот со американскиот кошаркар е раскинат.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close