0_Спорт.ПорталКошаркаСпорт.Слајдер

МЗТ Скопје Аеродром поведе во финалната серија против Еуро Никел

Кошаркарите на МЗТ Скопје Аеродром го совладаа вечерва Еуро Никел со 83:81 и поведеа по првиот натпревар во финалната серија за шампионската титула.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close