0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

МЗШВ ги демантира информациите во врска со трошоците на министерот Арјанит Хоџа

Од Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги демантираат информациите во врска со трошоците кои министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство Арјанит Хоџа, наводно ги направил за време на неговиот мандат, информираат од министерството.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close