0_Македонија.ПорталОпштествоОригинални текстови

МЖСПП: „Приказна за мечкиното грозје и луѓето“, видео кое прикажува редок вид растение што се собира во нашата земја

Погледнете ја „Приказна за мечкиното грозје и луѓето“ и дознајте за лековитото злато на нашата земja. Седумнаесет минутното видео прикажува редок вид растение кое традиционално се собира во нашата држава.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close