0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитикаХроникаХроника.Портал

МВР: Вози внимателно, празнувај одговорно!

Засилени контроли има и на автопатиштата и скопската обиколница, како и на улиците во градовите, информира Министерството за внатрешни работи, упатувајќи апел да се вози внимателно и да се празнува одговорно.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close