0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталОпштествоХроникаХроника.Портал

МВР објави меѓународна потерница по Сашо Мијалков

Министерството за внатрешни работи објави меѓународна потерница по Сашо Мијалков, поранешниот шеф на УБК.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close