0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderОпштество

МВР: Лажна вест е дека имало престрелка во Ченто

Министерството за внатрешни работи демантира дека синоќа имало престрелка во скопската населба Ченто како што објавија дел од медиумите.  Во соопштението од МВР се наведува дека се работи за сообраќајна незгода, а не за престрелка. 

Back to top button
Close
Close