ХроникаХроника.Портал

МВР Билтен (ДПЛ)

На 28.07.2021 во Кичево, полициски службеници го привеле П.Ј.(40) од Кичево, затоа што при претрес во неговиот дом, извршен со судска наредба, биле пронајдени и одземени три кеси со прашкаста материја.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close