ХроникаХроника.Портал

МВР Билтен (ДПЛ)

На 11.06.2021 во 23.00 часот во Полициската станица Кочани било пријавено дека Н.Н.(16) од н.Оризари, кочанско, за која на 10.06.2021 било пријавено дека се оддалечила од домот, се вратила дома, соопштија денеска од МВР.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close