0_Македонија.ПорталОпштествоХроникаХроника.Портал

МВР Билтен (ДПЛ)

СВР Штип поднесе кривична пријава против Р.Д.(73) од Штип поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „непостапување според здравствените прописи за време на епидемија“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close