0_Македонија.ПорталХроникаХроника.Портал

МВР Билтен (ДПЛ)

СВР Куманово поднесе кривична пријава против В.К.(46) од Штип поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „злоупотреба на службена положба и овластување“.

Back to top button
Close
Close