ХроникаХроника.Портал

МВР Билтен (ДПЛ)

Вчера во 19.00 часот во Тетово од полициски службеници од СВР Тетово биле лишени од слобода Г.С.(34) и Б.А.(37) поради постоење основано сомнение дека извршиле кражба во патничко моторно возило.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close