0_Македонија.ПорталХроникаХроника.Портал

МВР Билтен (ДПЛ)

Полициски службеници од СВР Охрид вчера во 23:05 часот ги лишиле од слобода Љ.С.(21) од Скопје и Н.М.(45) од Охрид затоа што во возилото со кое се превезувале била пронајдена марихуана.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close