0_Македонија.ПорталХроникаХроника.Портал

МВР Билтен (ДПЛ)

На 30.10.2020 во 15.15 часот во Гостивар полициски службеници од Полициската станица Гостивар ги лишиле од слобода Ќ.С.(51) од Гостивар и Ш.Ф.(28) од село Чегране, гостиварско, бидејќи кај нив била пронајдена дрога - хероин

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close