ХроникаХроника.Портал

МВР Билтен

На 19.06.2021 во 23.30 часот на подрачјето на Гази Баба од страна на полициски службеници од СВР Скопје бил лишен од слобода Б.Д.(45) од Скопје, бидејќи кај него била пронајдена тврда материја. По документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Back to top button
Close
Close