ХроникаХроника.Портал

МВР Билтен

На 04.11.2019 во 01.00 часот полициски службеници од СВР Скопје од ул.„Тодор Александров“ го привеле Ф.Д.(26) од Скопје, затоа што при извршен преглед кај него била пронајдена марихуана.

Back to top button
Close
Close