ХроникаХроника.Портал

МВР Билтен

Во Тетово на улица „Илинденска“ вчера околу 12.00 часот полициски службеници на СВР Тетово ги лишиле од слобода  Ш.И.(57) и Ј.С.(50), двајцата од Тетово, затоа што при преглед им бил пронајден хероин.

Back to top button
Close
Close