ХроникаХроника.Портал

МВР Билтен

Вчера во 13.30 часот на подрачје на Центар, полициски службеници од СВР Скопје го лишиле од слобода Е.Ж.(43) од Скопје, затоа што при преглед кај него биле пронајдени марихуана и прашкаста материја. По целосно документирање на случајот, против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close