ХроникаХроника.Портал

МВР Билтен

Секторот за внатрешни работи Струмица поднесе кривична пријава против З.Г.(44) од село Старо Коњарево, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „кражба“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close