ОпштествоХроникаХроника.Портал

МВР Билтен

Синоќа во 23.40 часот во Крива Паланка, полициски службеници од Полициската станица Крива Паланка ги лишиле од слобода М.Б.(22) од Крива Паланка и С.З.(29), И.Д.(27), И.А.(22) и С.А.(23), сите од Куманово, затоа што при преглед кај нив билe пронајдени марихуана и ризли.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close