ХроникаХроника.Портал

МВР Билтен

На 17.02.2021 во 22.50 часот, полициски службеници од СВР Скопје на подрачјето на Гази Баба го лишиле од слобода Ј.Д.(24) од Скопје, затоа што при извршен преглед кај него била пронајдена марихуана. По документирање на случајот, против него ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Back to top button
Close
Close