ОпштествоХроникаХроника.Портал

МВР Билтен

Синоќа во 23:37 часот било пријавено дека во трговскиот центар во Струмица настанал пожар, при што биле опожарени дуќани.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close