0_Македонија.ПорталХроникаХроника.Портал

МВР билтен

Во Полициската станица Центар, вчера околу 16 часот Д.Ј.(43) од Скопје пријавил дека бил измамен од К.К.(29) и Н.А., двајцата од Скопје.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close