0_Македонија.ПорталХроникаХроника.Портал

МВР Билтен

За време на викндот од 16 до 22 часот во Битола е спроведена акциска контрола од страна на Секторот за внатрешни работи. Притоа откриени се 28 возачи кои возеле под дејство на алкохол.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close