0_Sport,PortalFutbollSport.Slajder

Mustafi refuzoi të nënshkruajë me Arsenalin

Shkodran Mustafi refuzoi të nënshkruajë kontratë të re me Arsenalin dhe informoi klubin se ai dëshiron të largohet në fund të sezonit, kur skadon kontrata e tij.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close