0_Спорт.ПорталФудбал

Муслиу: Добрата атмосфера во репрезентацијата носи добри резултати

Репрезентативниот дефанзивец Висар Муслиу очекува македонската фудбалска репрезентација да го продолжи континуитетот на успеси и на претстојното Еуро 2020, истакнувајќи оти клучот за добрите резултати на „црвено-жолтите“ е атмосферата во националниот состав.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close