0_Sport,PortalFutbollSport.Slajder

Murinjo pas duelit me Barnlin: 6:1 apo 1:0 është më e rëndësishme fitimi i tri pikëve

Totenhemi mbrëmë e mposhti Barnlin në terrenin mysafir me 1:0 dhe mbërriti në fitoren e tretë pas xhirove të luajtura në Premier Ligën angleze.

Back to top button
Close
Close