0_Sport,PortalFutboll

Murinjo: Është kënaqësi të udhëhiqet një klub si Totenhemi

Trajneri i ri i Totenhemit, Zhoze Murinjo, deklaroi se e ka nderin dhe kënaqësinë të punojë në një klub me histori të madhe.

Back to top button
Close
Close